شناسه متن : 948
1393/3/7 - 09:51 2014-05-28 09:51:00

جشنواره الکترونیکی پیشوای مرتضی تا 23 خرداد تمدید شد.

دبیر جشنواره الکترونیکی پیشوای مرتضی گفت: به دلیل استقبال فرهنگیان محترم سراسر کشور در روزهای اخیر از جشنواره و درخواست وزارت آموزش و پرورش، جشنواره الکترونیکی پیشوای مرتضی تا 23 خرداد ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اینترتنی شهید مطهری، دبیر جشنواره افزود: این جشنواره که در شش بخش وبلاگ نویسی، انتخاب جملات ناب، نمودارسازی، تولید کلیپ صوتی، تولید کلیپ تصویری و آزمون اینترنتی از روز اول اردیبهشت 1393 مصادف با میلاد حضرت فاطمه (س) برگزار شده است، تا 23 خرداد تمدید شد.

وی درباره اعلام نتایج نیز افزود: بلافاصله بعد از اتمام مهلت ثبت نام و ارسال آثار، داوری‌ها آغاز شده و اسامی برگزیدگان در چهارم تیر اعلام می‌شود.

جشنواره الکترونیکی پیشوای مرتضی به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمؤمنین علی (ع) و تقارن آن با ایام بزرگداشت شهادت استاد مطهری و هفته معلم، توسط مرکز فضای مجازی بنیاد علمی و فرهنگی استاد شهید مطهری با محوریت دو کتاب «جاذبه و دافعه علی (ع)» و «سیری در نهج البلاغه» اثر استاد مطهری در حال برگزاری است.

علاقه مندان به شرکت در جشنواره ابتدا باید فرایند عضویت در پایگاه اینترنتی بنیاد (motahari.ir) را تکمیل نمایند. سپس در زمان برگزاری جشنواره با کلیک بر روی گزینة ثبت نام در جشنواره در یک یا چند بخش از جشنواره شرکت کنند.
 

 

 

دریافت فایل pdf کتاب های جاذبه و دافعه علی (ع) و سیری در نهج البلاغه

 

انتهای پیام

دیدگاه ها

سلام از برنامه ها و خدمات ارزنده ی شما صمیمانه سپاسگزارم . امیداست که در پناه خداوند متعال و آقا امام زمان (عج)،موفق ،شاد و سربلند باشید%
سلام خدا قوت متشکرم از تمام زحمات شما بزرگواران چگونه می توان متوجه شد که ثبت نام به درستی و بدون اشکال است و پست هایی که تا کنون قرار داده شده مورد قبول جشنواره است نام وبلاگ من پیشوای مومنین (http://moshkelgosha.motahari.ir)می باشد سپاس گزارم .