شناسه متن : 2918
1398/6/24 - 08:45 2019-09-15 08:45:00

تمدید مهلت ارسال آثار به همایش بین المللی بازاندیشی آراء استاد مطهری

تاکنون بیش از صد چکیده مقاله به دبیرخانه همایش بین المللی باز اندیشی آراء استاد آیت الله شهید مرتضی مطهری ارسال شده است و این روند همچنان ادامه دارد.محمدباقر خراسانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا از استقبال خوب محققان، اساتید و پژوهشگران حوزه و دانشگاه برای ارسال آثار به همایش بین المللی بازاندیشی آراء استاد مطهری خبر داد.

وی اعلام کرد: زمان اولیه برای ارسال چکیده آثار و مقالات محققان و پژوهشگران 31 مردادماه اعلام شده بود اما با توجه به استقبال مناسب و درخواست اساتید و فرهیختگان و طلاب و دانشجویان و تصمیم ستاد برگزاری همایش این زمان تا 20 شهریورماه تمدید شد.

خراسانی گفت: تاکنون بیش از صد چکیده مقاله به دبیرخانه همایش بین المللی باز اندیشی آراء استاد آیت الله شهید مرتضی مطهری ارسال شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

دبیر اجرایی همایش بازاندیشی آراء استاد مطهری اعلام کرد که محققان و پژوهشگران تا 30 آبان ماه باید اصل مقالات خود را در اختیار دبیرخانه همایش قرار دهند.

خراسانی در ادامه با بیان این که این همایش به مناسبت یکصدمین سال تولد علامه شهید آیت الله مرتضی مطهری برگزار می شود، گفت: همایش مذکور از سوی بنیاد علمی فرهنگی شهید مطهری و با همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه، دانشگاه تهران و بیش از سی مرکز علمی، پژوهشی و اجرایی اسفندماه سال جاری به مدت دو روز در تهران و قم برگزار می شود.

انتهای پیام

دیدگاه ها