شناسه متن : 2915
1398/4/2 - 09:27 2019-06-23 09:27:00
اطلاعیه

نتایج قرعه‌کشی مسابقه بزرگ کتابخوانی مسئله حجاب

قرعه‌کشی در روز شنبه یک تیر ۹۸ با حضور مسئولان بنیاد شهید مطهری برگزار شد و برندگان به شرح زیر اعلام می گردند.
تذکرات:
 
 قرعه‌کشی در روز شنبه یک تیر ۹۸ با حضور مسئولان بنیاد شهید مطهری میان کاربرانی که همه مراحل مسابقه را با موفقیت به پایان رسانده‌اند برگزار و صد برنده جایزه پانصدهزار تومانی (تأمین شده توسط خیّرین) انتخاب شد.
 
 همچنین ده نفر از شرکت کنندگان که بالاترین امتیاز معرفی «اپلیکیشن جامع استاد مطهری» به دوستان را تا پایان مهلت مسابقه یعنی ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۸ خرداد کسب کرده‌اند، بدون قرعه کشی مشخص شدند.
 
 با توجه به اینکه تکمیل اطلاعات کاربری اختیاری بوده است، قرعه‌کشی بر اساس شماره موبایل شرکت کنندگان انجام شد و برندگان می‌بایست با همان شماره موبایلی که در مسابقه شرکت کرده‌اند شماره کارت خود را برای واریز جایزه پیامک کنند.
 
 دانشجویان و کارکنان محترم دانشگاه آزاد اسلامی هم در قرعه کشی جوایز بنیاد شرکت داده شده‌اند و علاوه بر آن نتایج مربوط به این عزیزان به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت فرهنگی و دانشجویی ارسال گردیده است.
 
 یکصد برنده مسابقه کتابخوانی مسئله حجاب و ده برنده بخش معرفی اپلیکیشن به دوستان از طریق آدرس زیر قابل مشاهده است:
 
 
 
با عرض تبریک به برندگان و سپاس از همه شما شرکت کنندگان گرامی که در این برنامه مطالعه جمعی همراه ما بودید، ان شاء الله مسابقه بزرگ کتابخوانی بعدی در ایام محرم و از کتاب حماسه حسینی برگزار خواهد شد و شرایط و جزئیات آن از طریق همین کانال اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
 
انتهای پیام

دیدگاه ها