شناسه متن : 2364
1394/2/5 - 10:05 2015-04-25 10:05:00
در پنجمین جلسه ستاد بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت استاد مطهری مطرح شد:

انتشار کتاب جدید استاد مطهری با عنوان «جهاد اسلامی» و «جلد سی ام مجموعه آثار»

کتاب جدید شهید مطهری هم زمان با سالگرد شهادت استاد در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی و عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اینترنتی شهید مطهری، پنجمین جلسه ستاد بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت استاد مطهری در روز چهارشنبه دوم اردیبهشت در محل بنیاد علمی فرهنگی شهید مطهری برگزار شد.

مهم‌ترین موضوع مطرح شده در این نشست انتشار کتاب جدید شهید مطهری با عنوان «جهاد اسلامی» و «جلد سی‌ام مجموعه آثار استاد» توسط انتشارات صدرا است که هم زمان با سالگرد شهادت استاد و در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی و عرضه خواهد شد.

انجام 20 همایش و نشست تخصصی در دانشگاه­‌های سراسر کشور توسط وزارت علوم، پیش­‌بینی 243 عنوان برنامه در قالب حدود 66 ساعت توسط سازمان صدا و سیما، انجام 80 عنوان برنامه شامل نشست، همایش و ... در 80 دانشگاه سراسر کشور توسط بسیج دانشجویی از مهمترین برنامه­‌های ستاد بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت استاد مطهری خواهد بود.

شایان ذکر است ستاد بزرگداشت استاد شهید مرتضی مطهری با حضور 26 سازمان و نهاد هر ساله به میزبانی بنیاد علمی فرهنگی شهید مطهری تشکیل و نسبت به برنامه‌ریزی و هماهنگی فعالیت‌های ایام سالگرد شهادت استاد و هفته معلم اقدام می‌نماید.

آلبوم تصاویر

انتهای پیام

دیدگاه ها