شناسه متن : 2192
1393/9/8 - 14:11 2014-11-29 14:11:00
فراخوان نخستین دوره جشنواره سراسری «حیات مطهّر» آغاز شد.
 
رئیس جشنواره سراسری «حیات مطهر» گفت این جشنواره ویژه دانشجویان و استادان دانشگاههای سراسر کشور است که معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با حمایت و نظارت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می کند.
 
اقای خلیلی افزود طراحی و توسعه فعالیت‌های اثرگذار دانشجویی در حوزه تبلیغ و ترویج اندیشه شهید مطهری، توسعه و عمق‌بخشی به اعتقادات دانشجویان از مبانی اندیشه اسلامی با مطالعه آثار فاخر شهید مطهری و توانمندسازی آن‌ها برای پاسخگویی به شبهات روزافزون را از اهداف این جشنواره اعلام کرد .
 
وی خاطر نشان کرد این طرح در دراز مدت، علاوه بر زمینه‌سازی برای تشکیل و گسترش حلقه‌های دانشجویی ، شبکه‌های دانشجویی را فعال می کند و سیر مطالعاتی کتب و آثار استاد به صورت موضوعی را فراهم می اورد.
 
اقای خلیلی گفت نخستین دوره جشنواره حیات‌مطهر در سه بخش اصلی شامل کتاب‌خوانی(غیرحضوری، اینترنتی و مکاتبه‌ای) / نشست‌های تخصصی ، سخنرانی‌های علمی و کارگاه‌های آموزشی / و بخش پژوهش در آثار استاد شهید مطهری (شامل مقاله‌نویسی و تهیه آثار علمی توسط دانشجویان و استادان علاقمند) برگزار می شود .
 
وی افزود بخش وی‍ژه این جشنواره هم تهیه و انتشار ویژه‌نامه‌های ترویج اندیشه شهید مطهری در نشریات دانشجویی است .
 
رییس جشنواره ملی حیات مطهر خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در نخستین دوره جشنواره و نیز مسابقات کتا‌ب‌خوانی اینترنتی جشنواره می‌توانند به درگاه اینترنتی سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور به آدرس www. iska.ir مراجعه کنند.
 
وی گفت تلفنهای دبیرخانه دائمی جشنواره حیات مطهر به شماره های 03832320070و 03832320323 برای سئوالات بیشتر در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام

دیدگاه ها